30.03.2020 :
Yüksek Teknoloji için Bütün İmkanlar Seferber Edilmeli

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, tvitter hesabından yaptığı açıklamada; islam dünyasındaki bölünmüşlükten bahsederek, Ülkemizin karşı karşıya olduğu tehliklere dikkat çekti. Devamında ülke yöneticilerine dış politika ile ilgili tavsiyelerde bulunurken, savunma sanayinin yerliliği konusunun önemine vurgu yaptı.

Temel Karamollaoğlu'nun Mesajları:

İslam dünyası bugün, tarihin hiçbir döneminde olmadığı kadar bölünmüş, daha da vahimi düşmanlarından medet umar hale gelmiştir.

Böyle bir dönemde Türkiye'nin kozmetik tedbirlere değil, köklü değişikliklere ihtiyacı vardır.

Karşı karşıya bulunduğumuz tehlike ve tehditleri idrak ederek, bunları savuşturacak yeni bir bir program ve vizyona ihtiyaç olduğu açıktır.

Ülkemizin yöneticileri dış politikada savaş değil, barış dilini kullanmalıdır. Çatışma ve gerilim değil, sağduyu ve diyaloğu esas almalıdır.

Unutmamalım ki çevremiz ateş çemberi içindedir. Muhtemel tehdit ve tehlikelerin bertaraf edilebilmesi için ivedilikle harekete geçilmelidir.

Yerli ve bağımsız bir savunma sanayi ve milli ve yüksek teknoloji için bütün imkanların seferber edilmesi gerekmektedir.

25/05/2017

Bu haber 6606 kişi tarafından okundu.

Bu Habere Yorum Yap
Bu habere yorum yapılmadı.

 

adınız ve soyadınız lütfen! minimum 7 karakter! maksimum 50 karakter!.   zorunlu alan. minimum 20 karakter. maksimum 500 karakter!

Sayısal Yazılım

Neden Liberal Gazete?

bilgi@liberalgazete.com

© Copyright - 2013 Liberal Gazete