21.02.2020 :
Ferzan Heysem : Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ve Çatı Adayı
Ferzan Heysem

 

                Kemal Kılıçdaroğlu, gittiği her yerde cumhurbaşkanlığı adaylarının sivil olması gerektiği, parti başkanını Cumhurbaşkanı seçmeyeceklerini, her kesimi kucaklaması gerektiği gibi sözler sarfediyor. İyi hoş da ne CHP de ne de MHP de böyle bir aday yok ki bulamazlar, boşuna uğraşıyorlar. Çatı başlarına yıkılacak ve o çatının altında ezilecekler. Bu millet muhalefetin destekledikleri hiç adayı desteklemez. Neymiş Ortak aday çıkarılırsa kazanırlarmış. Tabi tabi kazanırsınız. 30 Mart seçimlerinde olduğu gibi(!). Hala anlamadınız mı bu millet sizi ve sizin zihniyettekileri istemiyor. Hem bidon kafalı de, hem göbeğini kaşıyan adam de hem de müstehaktır de sonra gel oy iste yok ya başka isteğiniz? 30 Mart seçimlerinde yedi düvel birleşti yine de kazanan Ak Parti oldu. Bu sefer de kazanan Ak Parti olacak. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı adayı olacak gibi duruyor. Olmazsa bile Ak Parti kimi aday gösterirse göstersin kazanacaktır.  Niye mi? Bu halk CHP diktatörlüğünü çok iyi yaşadı. Cumhuriyetin kuruluşundan 1949 seçimlerine kadar tek partiydi. Neler mi yaptı? Takriri Sükun kanununu çıkararak İstiklal Mahkemelerinde binlerce insanı, binlerce alimi astı. Neden? Sırf Yahudi fötr şapkası takmadı diye. Dersimi Sabiha Gökçen’nin kullandığı uçakla bombaladılar. 18 yıl ezan Türkçe okundu. Daha neler neler, araştırın bakalım. Bu ülkeye bir gram hayrı dokunmamıştır. Bu halka zulümden başka bir şey vermemiştir. Eee yeter artık. O yüzden ne yaparlarsa yapsınlar boş. Hala kendi adaylarının kazanacaklarını zannediyorlar çok şaşırıyorum. Muhalefetin akıl hocası kim acaba. Yanlış yapmaktan ve yanlış yönlendirmekten başka bir şey yapmıyor çünkü.

                  Cüneyt Özdemir adlı kişi de, Çatı adayı kazanmazsa seçimleri boykot edecem demiş. Sen boykot etsen ne olur, boykot etmezsen ne olur. Sanki sen boykot edince Ak Parti’nin adayı kaybedecek. Güldürme beni Cüneyt.

                     

Sözün Özü:  CHP haddini bil, sahillerde kal. Anadolu’ya açılmaya kalkarsan boğulursun.

 

 

Bu makale 10770 kişi tarafından okundu.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan köşe yazıları/makaleler yazarların kendilerine ait görüşleridir. Köşe yazıları, makale ve yorumlardan Liberal Gazete veya liberalgazete.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yazı, makale, yorum, herhangi bir içeriğin anayasa ve yasalara aykırı olamayacağı açıktır.
Sayısal Yazılım

Neden Liberal Gazete?

bilgi@liberalgazete.com

© Copyright - 2013 Liberal Gazete