21.02.2020 :
Ferzan Heysem : Şeytan Üçgeninde Çözüm Süreci
Ferzan Heysem

 

                    Gezi zekalılar, yine sahnedeydi. Diyarbakır Lice İlçesi’nde ateşli silahla öldürülen Ramazan Baran’ın düzenlenen cenaze töreni sırasında Bağlar İlçesi’ndeki 2’nci Hava Kuvvet Komutanlığı’ndaki Türkiye bayrağı indirildi. Açık ve net provakasyon kokan bu hareket kabul edilemez. Şunu anlamak lazım, Bayrak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bayrağıdır. Yani bu vatanda yaşayan herkesin ortak değeridir. İster Kürt ister Türk İster başka ırktan olsun. Şeytan Üçgeniyle kaos ortaya çıkarmaya çalışıyorlar. 

                     Şeytan Üçgeninden biri olan gezi zekalılar(pkk, işçi partisi, illegal örgütler), her fırsatta ortalığı karıştırıp bir iç savaş çıkarmaya çalışıyorlar. Buna Şeytan Üçgeninin ikinci kolu olan muhalefet de destek veriyor. Dikkat ettiyseniz mhp yine sokaklardaydı. Allah korusun karşı gruptan da bir grup olsaydı ne olacaktı. CHP Genel Başkanı da gezi olaylarında ülkeyi bölmeye çalışanlara destek verdi. Gelmiş şimdi bayrağımızı savunuyor. Yemezler. Çok büyük provakatif hareketler bunlar. 30 Mart seçimlerinde, gezi olaylarında bir olup ortalığı karıştırıp devleti yıkmaya çalışanların şimdi gelip bayrağı savunması inandırıcı değildir.

                   Şeytan Üçgeninden biri de dış güçlerdir. Kim bu dış güçler; Almanya, İngiltere, ABD, İsrail terör devlet örgütü başta olmak üzere bu provakasyonlarda fayda sağlamaya çalışanlardır. Bu oyunlara gelmeyelim. Kızacaksınız ama gaza gelmeyelim.

                    Mesele Kürt - Türk, Alevi - Sunni, Sağ - sol davası değil, mesele devletin bekasıdır. Mesele İslam’ın yükselişini engellemektir. Mesele Türkiye’nin  dünya devleti olmasını engellemektir.  Mesele Hak ile batılın kavgasıdır.

 

Bu makale 12607 kişi tarafından okundu.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan köşe yazıları/makaleler yazarların kendilerine ait görüşleridir. Köşe yazıları, makale ve yorumlardan Liberal Gazete veya liberalgazete.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yazı, makale, yorum, herhangi bir içeriğin anayasa ve yasalara aykırı olamayacağı açıktır.
Sayısal Yazılım

Neden Liberal Gazete?

bilgi@liberalgazete.com

© Copyright - 2013 Liberal Gazete