30.03.2020 :
Ferzan Heysem : Yahudiler Nasıl Cinayet İşler 1
Ferzan Heysem

                 Ünlü Yahudi caz sanatçısı ve entelektüeli olan Gilad Atzmon ismi yabancı geliyor olabilir ama aslında hepimizin tanıdığı bir isim. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başbakan olduğu dönemde İsvinçre’nin Davos kasabası’nda katıldığı Dünya Ekonomi Forumu’nda İsrail Başbakanı’na dünyanın gözü önünde katil demişti. Tartışma sırasında Erdoğan, Gilad Atzmon’un İsrail barbarlığından daha kötü bir şey düşünemiyorum, sözünü söylemişti. Gilad Atzmon, Türkiye’de ulusal bir kanala verdiği röportajda Yahudiler ellerini kana bulamaz demişti. Yahudiler elini kana bulamazsa nasıl oluyor da dünyanın en zenginleri ve dünya ekonomi payının % 65 Rothschild hanedanına aittir.

                  Yahudilerin çalışma şekli normal insanların çalışma şeklinden biraz farklıdır. Çoğu zaman gözden kaçırdığımız küçük ayrıntılar Yahudilerin çalışma ve düşünce biçimleri için bize ipucu verir niteliktedir. Mesela dünyada fakir Yahudi yoktur. Mesela dünyanın ilk bankacılık sistemini Rothschild hanedanın kurması gibi. Bu küçük ayrıntılar+ bile Yahudilerin mantıklarını anlamamız için bize ipucu veriyor.

                  Yahudi mantığını iyi anlayabilmek için çok eskilere gitmek gerekiyor aslında. Taaa Hz. Musa(A.S.) dönemine kadar gitmek gerekiyor. Bu konuyla ilgili bir kitap yazmayı düşünüyorum. O yüzden Hitler ve sonrasına değinmek istiyorum. Bazı kaynaklarda Hitlerin 6 milyon Yahudi’yi katlettiği yazılır. Bu bilgi ne kadar doğrudur veya ne kadar yanlıştır önemli değildir. Önemli olan Yahudileri gerçekten neden katletti. Hem de Yahudi bir annenin çocuğu olmasına rağmen. Yani Hitlerin annesi Yahudi’dir. Bizde soy babadan gelir, Yahudilerde ise soy anneden gelir.  Bunun anlamını anladık sanırım. Hitler Yahudi’dir. Yahudiler kavmiyetçi bir millettir birbirlerine ve davalarına çok sadıktırlar. Hitler Yahudi ise neden Yahudileri katletti. Hitlerin Yahudileri katletmesi için en büyük para desteğini hangi Yahudi iş adamı verdi? Yok artık! dediğinizi duyar gibiyim. Durun daha yeni başlıyoruz.

                  Filistin toprakları Osmanlı Devleti’nden koparılıp bir Yahudi Devleti kurulacaktı. Bu yeni Yahudi Devleti’nin adı Hz. Yakup(a.s.)’un diğer adı olan İsrail olacaktı. Devlet kuruldu ama bir şeyler eksikti. Devleti devlet yapan bir olgu; vatandaş.  İsrail Devleti’nin vatandaşları sadece Araplar olamazdı. Kavmiyetçi bir devlet olduğu için Yahudi vatandaşların olması gerekiyordu. Çünkü bu devlette Yahudiler birinci sınıf insan Araplar ve diğer milletler ikinci sınıf insandı. O halde bu yeni devlete Yahudi vatandaş nasıl bulunacaktı.

                   Plan büyüktü Yahudiler yüzyıllarca istediklerini yani Yahudi Devleti’ni kurmuşlardı ama devletlerinde Yahudi yoktu. Avrupa’daki Yahudiler işi gücü olan, belli bir düzen kurmuş insanlardı. Hiçbiri düzenlerini bırakıp,  Ortadoğu’da Filistin topraklarını işgal ile kurulan İsrail’e gitmek istemiyordu. Ortadoğu kan gölüydü ne olacağı belli değildi. İsrail kurulduktan sonra vatandaş Yahudi vatandaş bulamayacağını anlayan Yahudi iş adamları inandıkları siyon davaları uğruna kendi ırktaşlarını bile öldürmekten çekinmeyeceklerdi.

Yahudi bir annenin Yahudi çocuğu olan Hitler’i bu yüzden piyasaya sürdüler. Hitler’e en büyük desteği yine Yahudi olan Rothschild Hanedanı verecekti. Hitlerin öncülüğünde Yahudiler korkutulup hatta öldürülüp kafilelerle İngiltere’nin desteğiyle İsrail’e göç etmeleri sağlanıyordu.

 

Birinci bölüm bitti. Devamı ikici bölümde…

 

Bu makale 16712 kişi tarafından okundu.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan köşe yazıları/makaleler yazarların kendilerine ait görüşleridir. Köşe yazıları, makale ve yorumlardan Liberal Gazete veya liberalgazete.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Yazı, makale, yorum, herhangi bir içeriğin anayasa ve yasalara aykırı olamayacağı açıktır.
Sayısal Yazılım

Neden Liberal Gazete?

bilgi@liberalgazete.com

© Copyright - 2013 Liberal Gazete