Yüksek Teknoloji için Bütün İmkanlar Seferber Edilmeli
Yüksek Teknoloji için Bütün İmkanlar Seferber Edilmeli

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, tvitter hesabından yaptığı açıklamada; islam dünyasındaki bölünmüşlükten bahsederek, Ülkemizin karşı karşıya olduğu tehliklere dikkat çekti. Devamında ülke yöneticilerine dış politika ile ilgili tavsiyelerde bulunurken, savunma sanayinin yerliliği konusunun önemine vurgu yaptı.

Temel Karamollaoğlu'nun Mesajları:

İslam dünyası bugün, tarihin hiçbir döneminde olmadığı kadar bölünmüş, daha da vahimi düşmanlarından medet umar hale gelmiştir.

Böyle bir dönemde Türkiye'nin kozmetik tedbirlere değil, köklü değişikliklere ihtiyacı vardır.

Karşı karşıya bulunduğumuz tehlike ve tehditleri idrak ederek, bunları savuşturacak yeni bir bir program ve vizyona ihtiyaç olduğu açıktır.

Ülkemizin yöneticileri dış politikada savaş değil, barış dilini kullanmalıdır. Çatışma ve gerilim değil, sağduyu ve diyaloğu esas almalıdır.

Unutmamalım ki çevremiz ateş çemberi içindedir. Muhtemel tehdit ve tehlikelerin bertaraf edilebilmesi için ivedilikle harekete geçilmelidir.

Yerli ve bağımsız bir savunma sanayi ve milli ve yüksek teknoloji için bütün imkanların seferber edilmesi gerekmektedir.

25/05/2017

Bu haber 7371 kişi tarafından okundu.

Okuyucu Yorumları
Haber Gönderin

LiberalGazete.com basın özgürlüğünün yaygınlaşması, var olan tüm düşüncelerin siyasi temsilcilerini kamuoyuna taşımayı amaç edinmiştir.

liberalgazete.com'un ticari bir faaliyeti yoktur.

  • bilgi@liberalgazete.com

KÜNYE

Yazar Olmak İstiyorum
Yazar Girişi
Üye Girişi
Üye Ol

E-Bülten Kayıt

Haberlerden anında haberdar olun!


Copyright © 2020 www.liberalgazete.com | Tüm hakları saklıdır.